• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • AUTORIZOVANÝ SERVIS MERCEDES-BENZ

  obraz za jízdy

  5D nový rozměr servisních služeb

  Nastavili jsme pro Vás servisní procesy, organizaci práce a servisní kapacity tak, abychom nabízeli komfortní servisní služby do 5 pracovních dnů.


  Proč servisovat vůz Mercedes-Benz a Mercedes-AMG v AutoTechnologi?

  AutoTechnologi je od roku 2018 nový autorizovaný servis Mercedes-Benz pro osobní a dodávková vozidla v Praze.


  Nabízíme komplexní servis pro vozy Mercedes-Benz a Mercedes-AMG. Od běžných servisních prohlídek až po komplikované diagnostiky, záruční a pozáruční opravy, kompletní opravy motorů, repase automatických převodovek, diferenciálů a nastavení podvozků. Postupy se řídí standardy značky Mercedes-Benz a při opravách jsou použity originální náhradní díly. Vybavení a technologie splňují nejnovější nároky standardu výrobce značky.


  Díky dalším špičkovým technologiím, rodinnému přístupu a týmu s mnoholetými zkušenostmi nejen v autoopravárenství, ale i v motorsportu, posouváme možnosti v kvalitě, jednání a přístupu ke klientům. Naši mechanici jsou specialisté na vozy Mercedes-Benz a Mercedes-AMG, kteří mají mnoholetou praxi a pravidelná školení u výrobce vozidel.


  Opravy vozidel po havárii nebo poškození vyřizujeme vč. komunikace s pojišťovnou. Po dobu oprav poskytujeme pronájem náhradních vozidel Mercedes-Benz.


  Součástí našich služeb je zajištění povinných prohlídek technické kontroly a emisí, agenda a správa vozových parků, prohlídky vozidla před koupí/prodeje vozidla, kompletní služby péče lak a interiér vozidla vč. speciální ochrany laku.


  Těšíme se na Vaši návštěvu. Váš servisní tým AutoTechnologi  Akční balíček Popis balíčku Cena
  Celková kontrola vozu před zimou Kontrola stavu brzd, kontrola funkčnosti ruční brzdy, kontrola stavu pneumatik a nastavení tlaku, kontrola těsnosti agregátů, kontrola výfuku, kontrola provozních náplní, kontrola osvětlení, kontrola seřízení světel, kontrola stavu akumulátoru, diagnostický test, kontrola povinné výbavy.
  Neobsahuje: seřízení ruční brzdy, seřízení světlometů, provozní náplně, doplnění povinné výbavy.
  1 204 Kč
  Balíček desinfekce klimatizace Demontáž a montáž filtrační vložky klimatizace popř. výměna dle jeho stavu, připojení / odpojení přístroje pro vyčištění a desinfekci, náplň pro vyčištění
  Neobsahuje: filtr klimatizace
  2 239 Kč
  Balíček – péče o vůz před zimou – platný do 31.12.2018 Ruční mytí karoserie šampónem, odstranění zbytků hmyzu, čištění disků kol, vysušení karoserie, impregnace gumových těsnění kolem dveří proti přimrznutí, základní voskování karoserie, mytí všech oken. 1 814 Kč
  Balíček přezutí pneumatik - Osobní + V-třída ( 447 ) Demontáž a montáž kol, přezutí pneumatik, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  3 616 Kč
  Balíček přezutí pneumatik - A, B, CLA, GLA, Vaneo Citan Demontáž a montáž kol, přezutí pneumatik, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  2 298 Kč
  Balíček přezutí pneumatik - Užitkové vozy + X-třída Demontáž a montáž kol, přezutí pneumatik, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  2 493 Kč
  Balíček výměny sad kol - Osobní + V-třída ( 447 ) Demontáž a montáž kol, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  1 838 Kč
  Balíček výměny sad kol - A, B, CLA, GLA, Vaneo, Citan Demontáž a montáž kol, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  1 330 Kč
  Balíček výměny sad kol - užitkové vozy + X třída Demontáž a montáž kol, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  1 572 Kč
  Geometrie pro vozy s Airmatic Kontrola stavu podvozku a geometrie, seřízení sbíhavosti přední a zadní nápravy, kalibrace podvozku.
  Neobsahuje: seřízení odklonů a záklonů, seřizovací sadu šroubů.
  2 419 Kč
  Geometrie pro vozy bez Airmatic - osobní + V třída (447) Kontrola stavu podvozku a geometrie, seřízení sbíhavosti přední a zadní nápravy.
  Neobsahuje: seřízení odklonů a záklonů, seřizovací sadu šroubů.
  1 633 Kč
  Geometrie pro vozy bez Airmatic - A, B, CLA, GLA, Vaneo, Citan Kontrola stavu podvozku a geometrie, seřízení sbíhavosti přední a zadní nápravy.
  Neobsahuje: seřízení odklonů a záklonů, seřizovací sadu šroubů.
  1 137 Kč
  Sezónní uskladnění sad kol/pneumatik Umytí, ošetření a uskladnění v podmínkách určených a přizpůsobených pro skladování pneu.
  1 815 Kč

  Uvedené ceny jsou včetně DPH

  Ceník platný od 1.4.2018

  Kontakt:

  Pavel Hanke

  Pavel Hanke

  Přijímací technik  Tel: +420 776 109 200

  pavel.hanke@autotechnologi.cz
  Martin Šmíd

  Martin Šmíd

  Přijímací technik  Tel: +420 735 752 405

  martin.smid@autotechnologi.cz
  Tomáš Podhorský

  Tomáš Podhorský

  Přijímací technik  Tel: +420 776 109 212

  tomas.podhorsky@autotechnologi.cz