• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • MONTÁŽE VÝBAVY

  Jsme specialisté na značku Mercedes a AMG a právě na těchto vozech jsme schopni udělat téměř cokoliv, co vás jen napadne, co právě ve vašem voze není z výroby nebo dokonce ve výrobě není možné namontovat. Například dodatečnou výbavu, jako jsou vyhřívaná sedadla, zpětné kamery, noční vidění, inteligentní světlomety, navigační systém, multimediální systém, rozpoznání dětské sedačky a mnoho dalšího.


  Dokážeme namontovat i systémy z novějších vozidel, jako jsou navigační systémy, světlomety, či celé faceliftové přestavby.


  Pokud vás zaujme nějaká domontáž, neváhejte nás kontaktovat a mi vám vytvoříme nabídku přímo na vaše vozidlo.


  obrazek

  ZPĚTNÉ KAMERY


  Montáže zpětných parkovacích kamer

  Zpětnou kameru je možno montovat do vozidel, které mají originální navigační systém i neoriginální, ale musí být vybavená tímto vstupem. Výhodou originálních montáží je možnost lepšího využití i navigačních prvků pro couvání.


  obrazek

  NAVIGAČNÍ SYSTÉMY


  pokud vaše vozidlo není vybaveno navigačním systémem, je vždy možné tento systém dodatečně namontovat. Originální navigační systémy nenabízí jen rozšíření o funkce navigace, ale především multimediální rozhraní, kde je možné přehrávat různá media, jak zvuková, tak i obrazová, a připojení telefonu přes bluetooth.To přináší nejen komfortnější, ale i bezpečnější cestování.

  Jelikož doba se nezastavitelně žene dopředu, tak je také možné změnit svůj stávající zastaralý systém na novější, který využívají vozidla o jednu až dvě generace mladší. Změna je většinou v kvalitě navigace a rozšířené možnosti multimediálních rozhraní.


  obrazek

  MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉMY

  Může být jak rozšíření stávajících funkcí originálního zařízení, tak kompletní samostatné montáže pro další cestující.


  Dají se připojit různá externí zařízení, jako jsou: DVD přehrávače, IPad, IPod, MP3, USB, PlayStation a mnoho dalších technologií, které dnešní doba nabízí. Možná se ptáte proč, to výrobci již neumožňují z výroby. Důvod je jednoduchý, technologie jdou ohromnou rychlostí kupředu a uvědomíme-li si, že vývoj vozidla trvá mnohdy více než pět let, je těžké odhadnout, jaká technologi se udrží na trhu a jaký zas bude In.


  Multimédia pro cestující vzadu je vždy nutno dobře zvážit. Nabízíme jak kompletní pevné vestavby video systému do hlavových opěrek, tak i přenosné montáže pro moderní tablety. To vše se opět nabízí jak v originální tak neoriginální variantě.


  obrazek

  NOČNÍ VIDĚNÍ

  Některé modely jsou vybaveny nočním viděním. To umožňuje lepší viditelnost a tím i vyšší bezpečnost. Většina techno systému, již sama detekuje chodce či zvěř a nejen, že upozorní vás jako řidiče, tím že se automaticky spustí a označí člověka či zvíře na obrazovce, ale v případě osoby na silnici, upozorní i ji samotnou, a to zablikáním vnějšího reflektoru jejím směrem. I takto složitý systém je možné do vozu implementovat.