• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • CENÍK SERVISU

  servis mercedes

  CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ v rámci věrnostního programu - Servis 5+  a  Servis 8+

  Zvýhodněné balíčky

  -->
  Podzimní kontrola vozidla Kontrola stavu brzd, kontrola funkčnosti ruční brzdy, kontrola stavu pneumatik a nastavení tlaku, kontrola těsnosti agregátů, kontrola výfuku, kontrola provozních náplní, kontrola osvětlení, kontrola seřízení světel, kontrola stavu akumulátoru, diagnostický test, kontrola povinné výbavy.
  Neobsahuje: seřízení ruční brzdy, seřízení světlometů, provozní náplně, doplnění povinné výbavy.
  968 Kč
  Antivirová desinfekce vozu ozonem Doporučujeme jako preventivní ochranu před virem COVID-19 (Koronavirus). Antivirová desinfekce vozidla ozonovým generátorem likviduje viry, bakterie, plísně, mikroorganismy a pachy. 605 Kč
  Balíček kontroly klimatizace Kontrola funkce a chladícího výkonu klimatizace, odsátí a naplnění systému klimatizace na předepsané množství. Demontáž a montáž filtru klimatizace/topení popř. výměna dle jeho stavu, připojení / odpojení ozónového generátoru pro vyčištění, desinfekci a antivirové ošetření.
  Balíček neobsahuje: filtr klimatizace a náplň klimatizace. Náplň klimatizace je hrazena zákazníkem dle spotřebovaného množství .
  3 387 Kč
  Autokamera přední Originální přední autokamera Mercedes-Benz, originální držák s příslušenstvím a kabelový svazek pro instalaci. Doba montáže a instalace cca. 2,5 hod. Cena obsahuje materiál a práci. Součástí balení není paměťová karta. 15 243 Kč
  Autokamera přední a zadní Originální přední a zadní autokamera Mercedes-Benz, originální držáky s příslušenstvím a kabelovými svazky pro instalaci. Doba montáže a instalace cca. 4 hod. Cena obsahuje materiál a práci. Součástí balení není paměťová karta. 19 929 Kč
  Balíček přezutí pneumatik - Osobní + V-třída (447) + X-třída (470) Demontáž a montáž kol, přezutí pneumatik, vyvážení kol, závaží, čistič.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  4 113 Kč
  Balíček přezutí pneumatik - A, B, CLA, GLA, Vaneo Citan Demontáž a montáž kol, přezutí pneumatik, vyvážení kol, závaží, čistič.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  3 024 Kč
  Balíček přezutí pneumatik - Užitkové vozy Demontáž a montáž kol, přezutí pneumatik, vyvážení kol, závaží, čistič.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  3 024 Kč
  Balíček výměny sad kol - Osobní + V-třída (447) + X-třída (470) Demontáž a montáž kol, vyvážení kol, závaží, čistič.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  2 020 Kč
  Balíček výměny sad kol - A, B, CLA, GLA, Vaneo, Citan Demontáž a montáž kol, vyvážení kol, závaží, čistič.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  1 572 Kč
  Balíček výměny sad kol - užitkové vozy Demontáž a montáž kol, vyvážení kol, závaží, čistič, resetování a nastavení systému hlídání tlaku.
  Neobsahuje: ventilky a sezónní uskladnění.
  1 572 Kč
  Geometrie pro vozy s Airmatic Kontrola stavu podvozku a geometrie, seřízení sbíhavosti přední a zadní nápravy, kalibrace podvozku.
  Neobsahuje: seřízení odklonů a záklonů, seřizovací sadu šroubů.
  2 903 Kč
  Geometrie pro vozy bez Airmatic - osobní + V třída (447) + X-třída (470) Kontrola stavu podvozku a geometrie, seřízení sbíhavosti přední a zadní nápravy.
  Neobsahuje: seřízení odklonů a záklonů, seřizovací sadu šroubů.
  1 814 Kč
  Geometrie pro vozy bez Airmatic - A, B, CLA, GLA, Vaneo, Citan Kontrola stavu podvozku a geometrie, seřízení sbíhavosti přední a zadní nápravy.
  Neobsahuje: seřízení odklonů a záklonů, seřizovací sadu šroubů.
  1 524 Kč
  Sezónní uskladnění sad kol/pneumatik Umytí, ošetření a uskladnění v podmínkách určených a přizpůsobených pro skladování pneu.
  1 815 Kč

  Uvedené ceny jsou včetně DPH

  Ceník platný od 1.10.2019