• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Prodej

  Originální náhradní díl Mercedes-Benz

  Staráme se o budoucnost vašeho Mercedesu.


  Každý originální díl Mercedes-Benz podléhá stejným přísným normám jako každé vozidlo Mercedes-Benz, které výrobní závod opouští. Na základě zkušeností nasbíraných za více než sto let výroby vozů a náhradních dílů se výrobce maximálně snaží o to, aby všechny mimořádné vlastnosti vašeho vozu zůstaly neporušené: od příslovečné kvality a ověřených standardů bezpečnosti po neomylnou spolehlivost - po stovky tisíc najetých kilometrů. Odolnost a vynikající poměr ceny a kvality originálních dílů z nich činí obzvláště hospodárné řešení.


  Přesně stanovené specifikace výrobce, komplexní kontroly a rozsáhlé testy zaručují, že každý originální díl Mercedes-Benz vyhovuje nejvyšším standardům kvality a představuje vyspělou moderní technologii.

  Mercedes zimní akce

  Akční servisní sady Van - slevy až 39%

  Výhodné servisní sady originálních náhradních dílů Mercedes-Benz pro dodávková vozidla Sprinter, Vito, V, Viano nebo Citan. Ušetřete si peníze i starosti a vsaďte na originál. Více informací zde.  Originální repasované díly Mercedes-Benz

  I když vůz Mercedes-Benz začíná stárnout, vysoká kvalita většiny jeho součástí se nemění. Proto od vás rádi přijmeme poškozené díly. Jako zákazník obdržíte dobropis na hodnotu vráceného použitého dílu k faktuře za originální repasovaný díl s certifikací Mercedes-Benz. Budete-li potřebovat, rádi provedeme přímo na místě demontáž a instalaci. Každý použitý díl, který můžeme repasovat, šetří náklady na výrobu nového dílu. Až 50% těchto úspor poskytneme přímo vám. Originální repasované díly Mercedes-Benz, které se kvalitou vyrovnají novým dílům, představují ekologické a úsporné řešení opravy odpovídající aktuální tržní hodnotě, včetně globálně platné záruky na náhradní díly.


  Kontaktujte naše pracovníky, rádi vám poradíme.

  Záruka výrobce Mercedes-Benz na Originální výměnné díly

  Budou-li při opravách použity Originální výměnné díly Mercedes-Benz, můžete se spolehnout na známé normy kvality. Protože tyto díly repasují naši odborníci, můžeme Vám zaručit kvalitu a bezpečnost – se stejnou zárukou výrobce Mercedes-Benz, kterou poskytujeme na naše nové sériově vyráběné díly


  Kontaktní osoby:

  Vladimír Bohatý

  Pultový prodej ND

  Prodej náhradních dílů a

  příslušenství  Tel: +420 222 292 010

  sklad@autotechnologi.cz
  Tomáš Fiala

  Tomáš Fiala

  Prodej velkoodběratelům
  Tel: +420 776 109 899

  tomas.fiala@autotechnologi.cz
  Vladimír Bohatý

  Vladimír Bohatý

  Vedoucí skladu náhradních

  dílů  Tel: +420 773 109 602

  vladimir.bohaty@autotechnologi.cz
  Boris Wagner

  Boris Wagner

  Specialista náhradních dílů a

  příslušenství AMG a BRABUS  Tel: +420 773 109 402

  boris.wagner@autotechnologi.cz

  x

  >

  kokpit

  x

  <

  >

  jezdci

  x

  <

  >

  diagnostika

  x

  <

  >

  detail 1

  x

  <

  pohled zezadu