• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • SLOVO ÚVODEM

  obrazek
  obrazek

  AutoTechnologi jsem založil v roce 2006 s jasnou vizí. Vytvořit kvalitní servis vozů Mercedes-Benz s osobním přístupem k zákazníkům. Vedla mě k tomu má dlouholetá zkušenost na pozici diagnostického technika pro značku Mercedes-Benz a možnost integrace do týmu v performance centru AMG v Afalterbachu. Tam jsem se začal zajímat i o individuální úpravy vozidel.


  Dnes, po úspěšném získání autorizace servisu Mercedes-Benz a vybudování certifikované karosárny a lakovny, naše společnost nabízí komplexní služby, disponuje nejmodernějšími technologiemi, investuje do nových technologií, si troufám říci, že AutoTechnologi patří mezi jedny z nejrychleji se rozvíjejících společností v oboru automotive. A toho jsme dosáhli především díky profesionálnímu týmu lidí, které tato práce opravdu baví, dělají s láskou své řemeslo a mají vysokou motivaci na kvalitu práce a služeb.


  Hlavním cílem naší práce je především vnímání přání a potřeb našich zákazníků. A důkazem toho je dnes již téměř 3000 spokojených klientů, kteří využili našich servisních služeb, prodeje, nákupu nebo pronájmu vozidla.


  Přesto, je před námi stále mnoho práce, protože se nadále snažíme posouvat naše hranice a zvyšovat kvalitu i komfort služeb. Rádi vás přesvědčíme, že jsme tou správnou volbou pro vás i vaše vozidlo.


  Jan Popelář
  Jednatel a zakladatel AutoTechnologi s.r.o.  Historie:


  2006

  Firma AutoTechnologi byla založena v polovině roku 2006 se sídlem na Praze 10 v Sedmidomkách. Prostor prošel kompletní rekonstrukcí včetně pořízení nového vybavení. Časem se firma začala rozrůstat i o počet zaměstnanců – přijímacího a servisního technika. Do té doby, majitel, technik, vše v jedné osobě.


  2009

  Rozšíření činnosti firmy do motocyklového odvětví a zahájení spolupráce s významným českým výrobcem motocyklového oblečení - 4SR.


  2011

  Prostory se stávají nedostačujícími z důvodu zvyšujícího se počtu spokojených zákazníků.  Firma je tedy přestěhována po předcházející půlroční rekonstrukci prostor téměř do centra Prahy, do Fričovi ulice. Mezitím se v roce 2011 mění právní forma společnosti na společnost s ručením omezeným, pod novým názvem -  Technologi-Praha s.r.o.. Dále dochází k navýšení kapacity servisního střediska a zvýšení úrovně nabízených služeb.


  2013

  Jaro 2013 a zatím poslední stěhování. Již po dvou letech i nové prostory ve Fričově ulici nedostačují a není zde možnost pro další rozšíření či modernizaci. V této době přichází nabídka přestěhovat se do autosalonu na Chodově. Od dubna 2013 probíhá rekonstrukce a modernizace, aby zde bylo vytvořeno nejmodernější performance centrum pro úpravy vozidel a servisní centrum pro luxusní vozy se specializací na vozy Mercedes-Benz a AMG.


  2016

  Získání oficiálního zastoupení závodních a sportovních vozidel Praga R1 a R1R. Rozšíření služeb o Praga R1 customers sports. S tím spojené cíle, otevřít dveře motosportu všem co mají zájem a přivést zpět české fanoušky nejen na české, ale i evropské okruhy.


  2017

  Naše snaha o neustálé zlepšování služeb a vášeň pro značky Mercedes-Benz a AMG nepolevuje, a proto jsme oficiálně podali žádost o autorizaci. Již v první polovině roku 2017 probíhají školení našich zaměstnanců a pořizujeme veškeré potřebné vybavení pro nejmodernější autorizovaný servis Mercedes-Benz. Pro klienty s ISP jsme nově přišli s dotovanými servisními balíčky, aby mohli již nyní využívat veškerých služeb našeho servisního centra.


  2018

  Získání autorizace servisu Mercedes-Benz pro osobní a užitková vozidla. Zahájení služeb autorizovaného servisu a služeb pomoci tzv. Service 24h Mercedes-Benz.


  2019

  Zahájení projektu, školení a zkušebního provozu vlastní karosárny a lakovny Mercedes-Benz AutoTechnologi. Opakované získání ocenění za skvělou úroveň podpory zákazníkům ve službě Service 24h.


  2020

  Úspěšné dosažení a získání statutu „Certifikovaná karosárna a lakovna Mercedes-Benz AutoTechnologi“ pro osobní, užitková a sportovní vozidla divize Mercedes-AMG. Rozšíření smluvních vztahů pro opravy vozidel po haváriích s pojišťovnami Allianz, Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna a Uniqa.