• SERVIS
 • DÍLY, DOPLŇKY
 • PRODEJ VOZŮ
 • AUTOPŮJČOVNA
 • PRAGA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • KONTAKTY
 • HISTORIE

  obrazek
  obrazek

  Historie AutoTechnologi:

  AutoTechnologi jsem založil v roce 2006 s jasnou vizí. Vybudovat kvalitní servis vozů Mercedes-Benz s osobním přístupem k zákazníkům. Vedla mě k tomu má dlouholetá zkušenost na pozici diagnostického technika pro značku Mercedes-Benz a možnost integrace do týmu v performance centru AMG v Afalterbachu. Tam jsem se začal zajímat i o individuální úpravy vozidel.

  Dnes, kdy naše společnost nabízí komplexní služby, disponuje nejmodernějšími technologiemi a investuje do dalšího rozvoje, si troufám říci, že AutoTechnologi patří mezi jednu z nejrychleji se rozvíjejících firem v oboru automotive. A toho jsme dosáhli především díky profesionálnímu týmu lidí, které tato práce opravdu baví, dělají s láskou své řemeslo a mají vysokou motivaci na kvalitu práce a služeb.

  Hlavním cílem naší práce je porozumět přáním a potřebám našich zákazníků. Důkazem, že se nám to daří, je neustále rostoucí počet spokojených klientů, kteří využívají našich servisních služeb, prodeje, nákupu nebo pronájmu vozidla.

  Přesto je před námi stále mnoho práce, protože se nadále snažíme posouvat naše hranice a zvyšovat kvalitu i komfort služeb. Rádi vás přesvědčíme, že jsme tou správnou volbou pro vás i vaše vozidlo.


  Jan Popelář
  Jednatel a zakladatel AutoTechnologi s.r.o.


  2022


  Získání autorizace pro opravy elektrických vozidel Mercedes-EQ.
  2020


  Úspěšné dosažení a získání statutu „Certifikovaná karosárna a lakovna Mercedes-Benz AutoTechnologi“ pro osobní, užitková a sportovní vozidla Mercedes-Benz a Mercedes-AMG.

  Rozšíření smluvních vztahů pro opravy vozidel po haváriích s pojišťovnami Allianz, Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna a Uniqa.
  2019


  Zahájení projektu, školení a zkušebního provozu vlastní karosárny a lakovny Mercedes-Benz AutoTechnologi. Opakované získání ocenění za skvělou úroveň podpory zákazníkům ve službě Service 24h.
  2018


  Získání autorizace servisu Mercedes-Benz pro osobní a užitková vozidla. Zahájení služeb autorizovaného servisu a služeb pomoci Service 24h Mercedes-Benz.
  2017


  Naše snaha o neustálé zlepšování služeb a vášeň pro značky Mercedes-Benz a Mercedes-AMG nepolevuje, podáváme oficiální žádost o autorizaci. Již v první polovině roku 2017 probíhají školení našich zaměstnanců a pořizujeme veškeré potřebnévybavení pro špičkový autorizovaný servis Mercedes-Benz.

  Klientům s předplacenými servisními službami Mercedes-Benz začínáme nabízet dotované servisní balíčky, aby mohli využívat veškerých služeb našeho servisního centra.
  2016


  Získání oficiálního zastoupení závodních a sportovních vozidel Praga R1 a R1R. Rozšíření služeb o Praga R1 customers sports.
  2013


  Jaro 2013 a zatím poslední stěhování. Již po dvou letech ani nové prostory ve Fričově ulici nestačí. Není zde možnost pro další rozšíření či modernizaci. V pravou chvíli přichází nabídka přestěhovat se do autosalonu na Chodově. Od dubna 2013 probíhá rekonstrukce a modernizace, aby zde bylo vytvořeno špičkové performance centrum pro úpravy vozidel a servisní centrum pro luxusní vozy se specializací na vozy Mercedes-Benz a AMG.
  2011


  Spokojení zákazníci přibývají a prostory jsou nám opět malé. Stěhování do Fričovi ulice předchází půlroční rekonstrukce nových prostor. V průběhu roku také měníme právní formu společnosti na společnost s ručením omezeným. Dále dochází k navýšení kapacity servisního střediska a zvýšení úrovně nabízených služeb.
  2009


  Rozšíření činnosti firmy do motocyklového odvětví a zahájení spolupráce s významným českým výrobcem motocyklového oblečení – 4SR.
  2006


  Založení společnosti AutoTechnologi se sídlem na Praze 10 v Sedmidomkách. Prostor prošel kompletní rekonstrukcí včetně pořízení nového vybavení. Firma se rozrostla o první zaměstnance – přijímacího technika a automechanika. Do té doby byl majitel, technik a mechanik v jedné osobě.