• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • VÁNOCE a ZIMA 2021 v AutoTechnologi

  Praga

  SEZÓNNÍ AKČNÍ SERVISNÍ BALÍČKY AUTOTECHNOLOGI


  Mercedes zimní akce

  Zimní kontrola vozidla

  Náročný zimní provoz je před námi. Přicházejí nové cesty a dobrodružství. Zastavte se u nás na zimní kontrolu – od exteriéru po interiér – aby byl váš vůz zase jako nový. Provedeme kontrolu vozu, rádi vám pomůžeme s výběrem pneumatik nebo doplňků a zajistíme jejich profesionální montáž.

  Mercedes zimní akce

  Antivirová desinfekce - akce AutoTechnologi

  Preventivní ochrana před virem SARS-CoV-2 (onemocněním COVID-19). Antivirová desinfekce vozidla ozonovým generátorem likviduje viry, bakterie, plísně, mikroorganismy a pachy.


  PRODUKTY - VÁNOCE 2021
  Mercedes akční nabídka

  Kosmetika - 15% sleva

  Darujte k Vánocům vůně Mercedes-Benz v dárkové sadě i s tělovou kosmetikou. Nyní v akční vánoční nabídce -15 % s cenou již od 1 080 Kč.

  Mercedes akční nabídka


  Šperky -15% sleva

  Hledáte dárek, který odolá zubu času? Darujte originální funkční šperk s trojcípou hvězdou ve znaku: hodinky Mercedes-Benz. V akční vánoční nabídce -15 % již od 2 212 Kč.
  Mercedes akční nabídka

  Peněženky - 15% sleva

  Nadělte k Vánocům dárek, který udělá radost ženám i mužům. Originální peněženky Mercedes-Benz pořídíte díky akční vánoční nabídce -15 % již za 908 Kč.

  Mercedes akční nabídka


  Modely -15% sleva

  Sběratelské modely 100% věrné originálu jsou malými uměleckými díly a udělají radost malým i velkým příznivcům značky Mercedes-Benz. V akční vánoční nabídce -15 % již od 244 Kč.
  Mercedes akční nabídka

  Plyšáci - 15% sleva

  Dárek, který budou chtít vaše děti obejmout? Plyšové žirafy, opičky a autíčka od Mercedes-Benz jsou připraveny k mazlení! Nyní v akční vánoční nabídce -15 % s cenou již od 982 Kč.

  PRODUKTY SEZÓNY ZIMA 2021

  Během každého ročního období zažíváte se svým vozem Mercedes-Benz něco nového. A proto jsme pro vás vybrali řadu akčních produktů, které vám pomohou užít si každou sezónu na maximum. Vyberte si některý z akčních produktů pro tuto sezónu a dopřejte sobě i svému vozu nové možnosti komfortu i zábavy.

  Mercedes akční nabídka

  Střešní boxy - 15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro pohodovou zimu: Střešní boxy oceníte nejen při cestách na hory. Jsou praktické, odolné a v designu Mercedes-Benz.

  Mercedes akční nabídka


  Střešní nosiče -15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro pohodovou zimu: Střešní nosiče jsou základem pro střešní boxy i pro nosiče kol, mají aerodynamický tvar a vestavěné bezpečnostní zámky.
  Mercedes akční nabídka

  Nabíječka baterií - 15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro pohodovou zimu: Nabíječka baterií umí zkontrolovat, nabít nebo opět oživit i zcela vybitou baterii.
  Akce platí do 28.02.2022 nebo do vyprodání zásob  Mercedes zimní akce

  Mercedes-Benz kamera do vozidla -15% sleva

  Autokamera je neocenitelným pomocníkem při záznamu kritických situací nebo při parkování. Díky podsvíceným klávesám se snadno ovládá a vysoké rozlišení a světelná citlivost zajistí kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách. Více ZDE...
  Mercedes zimní akce

  Pneumatiky Mercedes Original

  Když jde o obutí, nedělejte kompromisy. Pneumatiky a kompletní kola s označením MO - Mercedes Original, jsou dokonale přizpůsobené jednotlivým modelům i potřebám těch nejnáročnějších řidičů. Vyzkoušejte si pneumatiky Mercedes Original v online simulátoru a dojeďte si pro slevu až 10 %. Simulátor najdete na webu www.nedelejtekompromisy.cz

  KONTAKT:


  Recepce 5D

  Objednávka služeb

  Hlavní kontakt

  pro objednávky  Tel: +420 222 292 000

  servis@autotechnologi.cz