• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • PODZIM 2021 v AutoTechnologi

  Praga

  SEZÓNNÍ AKČNÍ SERVISNÍ BALÍČKY AUTOTECHNOLOGI


  Mercedes zimní akce

  Podzimní kontrola vozidla

  Zimní provoz a náročný minulý rok je za námi. Přicházejí nové cesty a dobrodružství. Zastavte se u nás na zimní kontrolu – od exteriéru po interiér – aby byl váš vůz zase jako nový. Provedeme kontrolu vozu, rádi vám pomůžeme s výběrem pneumatik nebo doplňků a zajistíme jejich profesionální montáž.

  Mercedes zimní akce

  Antivirová desinfekce - akce AutoTechnologi

  Preventivní ochrana před virem SARS-CoV-2 (onemocněním COVID-19). Antivirová desinfekce vozidla ozonovým generátorem likviduje viry, bakterie, plísně, mikroorganismy a pachy.

  PRODUKTY SEZÓNY PODZIM 2021

  Během každého ročního období zažíváte se svým vozem Mercedes-Benz něco nového. A proto jsme pro vás vybrali řadu akčních produktů, které vám pomohou užít si každou sezónu na maximum. Vyberte si některý z akčních produktů pro tuto sezónu a dopřejte sobě i svému vozu nové možnosti komfortu i zábavy.
  Mercedes akční nabídka

  Úložné boxy - 15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro podzim plný radosti: Úložné boxy z odolného tvrdého plastu jsou praktickým doplňkem pro dokonalý pořádek ve Vašem kufru.

  Mercedes akční nabídka


  Celosezónní podlahové rohože -15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro podzim plný radosti: Celosezónní podlahové rohože ochrání interiér Vašeho vozu před nečistotami, jsou odolné a s protiskluzovým uchycením.
  Mercedes akční nabídka

  Kryty prahů zavazadelníku - 15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro podzim plný radosti: Kryty prahů zavazadelníku chrání práh i nárazník před poškrábáním.


  Mercedes akční nabídka


  Zavazadelníkové vany -15% sleva

  Akční nabídka -15 % na doplňky pro podzim plný radosti: Zavazadelníkové vany jsou optimálně přizpůsobeny zavazadlovému prostoru, který chrání před nečistotami i znečištěním.

  Akce platí do 31.10.2021 nebo do vyprodání zásob  Mercedes zimní akce

  Mercedes-Benz kamera do vozidla -15% sleva

  Autokamera je neocenitelným pomocníkem při záznamu kritických situací nebo při parkování. Díky podsvíceným klávesám se snadno ovládá a vysoké rozlišení a světelná citlivost zajistí kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách. Více ZDE...
  Mercedes zimní akce

  Pneumatiky Mercedes Original

  Když jde o obutí, nedělejte kompromisy. Pneumatiky a kompletní kola s označením MO - Mercedes Original, jsou dokonale přizpůsobené jednotlivým modelům i potřebám těch nejnáročnějších řidičů. Vyzkoušejte si pneumatiky Mercedes Original v online simulátoru a dojeďte si pro slevu až 10 %. Simulátor najdete na webu www.nedelejtekompromisy.cz

  KONTAKT:


  Recepce 5D

  Objednávka služeb

  Hlavní kontakt

  pro objednávky  Tel: +420 222 292 000

  servis@autotechnologi.cz