• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • LÉTO 2021 v AutoTechnologi

  Praga

  SEZÓNNÍ AKČNÍ SERVISNÍ BALÍČKY AUTOTECHNOLOGI


  Mercedes zimní akce

  Letní kontrola vozidla

  Zimní provoz a náročný minulý rok je za námi. Přicházejí slunné měsíce a s nimi nové cesty a dobrodružství. Zastavte se u nás na letní kontrolu – od exteriéru po interiér – aby byl váš vůz zase jako nový. Provedeme kontrolu vozu, rádi vám pomůžeme s výběrem pneumatik nebo doplňků a zajistíme jejich profesionální montáž. Užijte si příval letní energie naplno.

  Mercedes zimní akce

  Antivirová desinfekce - akce AutoTechnologi

  Preventivní ochrana před virem SARS-CoV-2 (onemocněním COVID-19). Antivirová desinfekce vozidla ozonovým generátorem likviduje viry, bakterie, plísně, mikroorganismy a pachy.

  PRODUKTY SEZÓNY LÉTO 2021

  Během každého ročního období zažíváte se svým vozem Mercedes-Benz něco nového. A proto jsme pro vás vybrali řadu akčních produktů, které vám pomohou užít si každou sezónu na maximum. Vyberte si některý z akčních produktů pro tuto sezónu a dopřejte sobě i svému vozu nové možnosti komfortu i zábavy.
  Mercedes zimní akce

  Nosiče kol na tažné zařízení - 15% sleva

  Akční letní nabídka -15 % na doplňky pro dobrodruhy. Nosič kol pro jedno až tři kola včetně elektrokol. Montáž je jednoduchá a nepotřebujete žádné nářadí.

  Mercedes zimní akce


  Kufry, tašky a batohy -15% sleva

  Akční letní nabídka -15 % na doplňky pro vášnivé cestovatele. Kufry, tašky a batohy od Mercedes-Benz s funkčním a stylovým designem a kvalitním zpracováním pro malé i velké výpravy za zážitky.
  Mercedes zimní akce

  Elektrická koloběžka - 15% sleva

  Akční letní nabídka -15 % na doplňky pro vaše cesty napříč městy. Elektrická koloběžka s vysokokapacitním akumulátorem, předním i zadním odpružením, plně gumovými koly a bubnovou brzdou.


  Mercedes zimní akce


  Přenosné chladicí boxy -15% sleva

  Akční letní nabídka -15 % na doplňky pro rodinný piknik nebo dobrodružné výpravy. Přenosné chladicí boxy pro skladování nápojů i jídla. Teplotu snižují až o 20 °C a napájet je můžete z autozapalovače i běžné zásuvky.

  Akce platí do 31.8.2021 nebo do vyprodání zásob  Mercedes zimní akce

  Mercedes-Benz kamera do vozidla -15% sleva

  Autokamera je neocenitelným pomocníkem při záznamu kritických situací nebo při parkování. Díky podsvíceným klávesám se snadno ovládá a vysoké rozlišení a světelná citlivost zajistí kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách. Více ZDE...
  Mercedes zimní akce

  Pneumatiky Mercedes Original

  Když jde o obutí, nedělejte kompromisy. Pneumatiky a kompletní kola s označením MO - Mercedes Original, jsou dokonale přizpůsobené jednotlivým modelům i potřebám těch nejnáročnějších řidičů. Vyzkoušejte si pneumatiky Mercedes Original v online simulátoru a dojeďte si pro slevu až 10 %. Simulátor najdete na webu www.nedelejtekompromisy.cz

  KONTAKT:


  Recepce 5D

  Objednávka služeb

  Hlavní kontakt

  pro objednávky  Tel: +420 222 292 000

  servis@autotechnologi.cz